Zegar
Pogoda
21 maja 2018, 12:33
Częściowo słonecznie
Częściowo słonecznie
20°C
odczuwalna: 22°C
aktualne ciśnienie: 1030 mb
wilgotność: 38%
prędkość wiatru: 3 m/s E
Wiatr w porywach: 5 m/s
UV-Index: 5
wschód słońca: 04:43
zachód słońca: 20:58
Prognoza 22 maja 2018
dzień
Częsciowo słonecznie, burze
Częsciowo słonecznie, burze
22°C
prędkość wiatru: 2 m/s NE
Wiatr w porywach: 3 m/s
max. UV-Index: 7
Prognoza 23 maja 2018
dzień
Częściowo słonecznie
Częściowo słonecznie
23°C
prędkość wiatru: 2 m/s NE
Wiatr w porywach: 4 m/s
max. UV-Index: 6
 
Aktualnie mamy gości:
BORNIAK info BOX

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/borniak/www/wp-content/plugins/pierres-wordspew/wordspew.php on line 502

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/borniak/www/wp-content/plugins/pierres-wordspew/wordspew.php on line 502

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/borniak/www/wp-content/plugins/pierres-wordspew/wordspew.php on line 502

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/borniak/www/wp-content/plugins/pierres-wordspew/wordspew.php on line 502
Ostatnie wiadomości
0 minuta
 temu
  •  

You don't have sufficient rights to participate to this chat

Wirtualne spacery

Radio BORN TV poleca










WYBORY 2014: listy kandydatów do rad powiatu

Borne Sulinowo, BORNIAK

Znamy kandydatów na radnych powiatu wszystkich partii politycznych. Będziemy mogli głosować na nich w 3 okręgach wyborczych: miasto Szczecinek, gminy: Barwice, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Biały Bór, Szczecinek.

 

Platforma Obywatelska:

Okręg nr 1 (miasto Szczecinek): Daniel Rak, Marek Kotschy, Elżbieta Suchowiejko, Szymon Kiedel, Beata Ceglarz, Eugeniusz Szybisty, Grzegorz Grondys, Piotr Misztak, Jarmila Góra, Mirosław Wacławski, Danuta Wachowicz – Kram, Rafał Stasik, Maciej Kaźmierski, Tadeusz Chruściel, Bogumił Kłyk, Bożena Obłamska, Rafał Rumiński, Anna Mista, Katarzyna Balon, Jakub Hardie-Douglas.

Okręg nr 2 (gm. Barwice, Borne Sulinowo, Grzmiąca): Dorota Chrzanowska, Robert Zborowski, Jan Orepuk, Robert Karpiński, Grażyna Kozłowska, Mateusz Ciesielski, Teresa Turowska, Bogumiła Celer, Lilia Kuśpit, Andrzej Pałgan, Krzysztof Żuprański, Magdalena Papierkiewicz.

Okręg nr 3 (gm. Biały Bór, gmina wiejska Szczecinek): Jan Batruch, Urszula Pich, Danuta Kowalska, Barbara Nadolska, Czesław Białkowski, Jan Tarasewicz.

Porozumienie Samorządowe:

Okręg nr 1 (miasto Szczecinek): Mariusz Kowalewski, Zofia Gańska, Arkadiusz Szczepaniak, Sławomir Elegańczyk, Jerzy Krawcewicz, Bożena Kawczyńska, Maria Schulz, Monika Bajer, Anna Guzik, Henryk Wiech, Sławomir Miara, Justyna Korytkowska, Andrzej Dawcewicz, Danuta Korpal, Edward Szysz, Roman Romaniuk, Janusz Sienkiewicz Edward Woźniak, Michał Ponichtera, Krzysztof Leśniewski.

Okręg nr 2 (gm. Barwice, Borne Sulinowo, Grzmiąca): Krzysztof Lis, Zenon Maksalon, Katarzyna Oleś, Krzysztof Zając, Mariusz Kieling, Jacek Kurzajewski, Joanna Mackiewicz, Irena Buzała, Joanna Grosicka, Zbigniew Kuta, Stanisława Płaszczyńska, Wiesław Kosmala.

Okręg nr 3 (gm. Biały Bór, gmina wiejska Szczecinek): Ryszard Jesionas, Paweł Mikołajewski, Jan Bodnar, Marzena Nowacka, Alina Miądlicka – Bernard, Halina Miernikowska.

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Okręg nr 2 (gm. Barwice, Borne Sulinowo, Grzmiąca): Ewa Nowosielska, Artur Bieńkowski, Adam Bidulka, Tomasz Skoczylas, Anna Latkowska, Krystyna Janyga, Katarzyna Skoczewska, Wiesław Filosek, Zygmunt Kula, Janusz Skorupa, Halina Byszkin, Paweł Szmurło.

Okręg nr 3 (gm. Biały Bór, gmina wiejska Szczecinek): Janusz Babiński, Jolanta Maczyszyn, Adam Podpora, Anna Wałaszczyk, Klaudia Golinia.

Razem dla Szczecinka i Prawo i Sprawiedliwość:

Okręg nr 1 (miasto Szczecinek): Joanna Pawłowicz, Tomasz Wójcik, Jerzy Dudź, Mariusz Ratajczak, Małgorzata Sobczyk, Leszek Pawelski, Ewelina Wieczorek, Tadeusz Grygo, Leszek Grzeszczyk, Piotr Burgieł, Marianna Radzymińska, Krzysztof Tyszkiewicz, Piotr Chomicz, Sylwia Lamczyk – Sobolewska, Anna Pawlak, Marcin Sochaj, Mateusz Kwiecień, Katarzyna Rodziewicz, Łukasz Kurek, Paweł Krogulec.

Okręg nr 2 (gm. Barwice, Borne Sulinowo, Grzmiąca): Tomasz Skowronek, Ewa Mikłasz, Paweł Kacperek, Wojciech Osuch, Mieczysław Fraszczyk, Piotr Klimaszewski, Marek Jakubowski, Teodor Werbowski, Zofia Dybowska, Wanda Kimel, Stanisława Gryga, Anna Kreis.

Okręg nr 3 (gm. Biały Bór, gmina wiejska Szczecinek): Andrzej Moskal, Andrzej Wójtowicz, Marek Mazur, Barbara Kucharska, Wiesława Szwałek.

Sojusz Lewicy Demokratycznej:

Okręg nr 1 (miasto Szczecinek): Grzegorz Poczobut, Danuta Ziętara, Henryk Siegert, Agnieszka Młyńska, Bogdan Bereszyński, Irena Sakrajda, Leszek Cierpiszewski, Ireneusz Markiewicz, Wojciech Milewski, Barbara Bratkowska, Marcin Kalisiak, Magdalena Sakowicz, Halina Ziomek, Wojciech Bencych, Zenon Sołtys, Marek Szota, Lidia Trzepałka, Katarzyna Otto, Wojciech Krynicki, Dariusz Brambor.

Okręg nr 2 (gm. Barwice, Borne Sulinowo, Grzmiąca): Ewa Kokot, tadeusz Hajkowicz, Irena Bielecka – Małaszczak, Jerzy Wojcieszek, Benedykta Hajkowicz, Marian Król.

Okręg nr 3 (gm. Biały Bór, gmina wiejska Szczecinek): Andrzej Stec, Jolanta Kowalska, Rafał Glanc.

Źródło: „Gawex Media”, dn. 13 października 2014, godz.09.32.

Zostaw odpowiedź

 
Kalendarz
Październik 2014
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Imprezownik
Cze
1
pt
całodniowy 25 lat Bornego Sulinowa
25 lat Bornego Sulinowa
Cze 1 – Cze 3 całodniowy
RAMOWY PROGRAM OBCHODÓW 25-LECIA BORNEGO SULINOWA 1 – 3 czerwca 2018 r. 01.06.2018 r. – piątek 12.00 Msza św. w kościele pw. św. Brata Alberta w Bornem Sulinowie 13.15 Część oficjalna obchodów 25-lecia Bornego Sulinowa[...]

Przyjaciele
Dla Przyjaciół

Polecamy

Posłuchaj miastomuzyki.pl :: RMF KALINKA